Torebki Ice Play

ilość znalezionych towarów: 1

Często ważniejsze od samego ubioru są dobrane do niego dodatki. Pozwalają one na uwypuklenie pewnych cech wybranej stylizacji, a pośrednio - na ukazanie stylu i charakteru noszącej je osoby. Duży wybór akcesoriów nie powinien więc dziwić. Szczególnie jeśli tymi dodatkami są torebki. Ich wybór już dawno przestał być uzależniony wyłącznie od walorów praktycznych. Torebki Ice Play łączą jednak niepowtarzalny styl z godną pozazdroszczenia funkcjonalnością.

Torebki Ice Play - nie tylko do przenoszenia

Torby i plecaki to nie tylko praktyczne dodatki, ale także (a może przede wszystkim) stylizacyjne klamry. Pozwalają na uwypuklenie stylu, a nawet cech osobowości osoby noszącej. Dobrej jakości materiał oraz precyzyjnie wykonane detale to wskaźniki statusu użytkownika, a także jego dbałości o szczegóły.

Torebki Ice Play na każdą okazję

Choć wydawać by się mogło, że duża torebka sportowa lub plecak-worek Ice Play to typowy dodatek do stylizacji nieformalnej, może być to mylące. Choć oczywiście doskonale sprawdzą się one jako uzupełnienie stylizacji athleisure lub nieformalnego stroju na zakupy, ich ogromny potencjał funkcjonalny pozwala na zastosowanie ich również w stylizacjach przeznaczonych do pracy. Pomijając ogromną popularność ekologicznych środków transportu, takich jak rowery, na których po prostu wygodniej jeździ się z plecakiem, większe torby pozwalają na zabranie ze sobą znacznie większej ilości rzeczy. Wiele osób stosujących specyficzne diety zabiera ze sobą gotowe zestawy do biura. W dużych torbach zmieścić się może nawet służbowy laptop. Przenoszenie wszystkiego w jednej torbie jest znacznie wygodniejsze. 

W ofercie znajdują się także mniejsze torebki, idealne, jeśli nie mamy zbyt wielu rzeczy do zabrania lub wymaga tego nasz strój. Do typowo sportowej kreacji doskonale nada się zaś nerka, która pozwala zabrać ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze drobiazgi.

pixel