Extra -20% na wybrane produkty z kodem EXTRA20

Kurtki, Płaszcze, Katany i Kamizelki Trussardi

ilość znalezionych towarów: 4

Włoska marka Trussardi to producent eleganckiej odzieży ze sportowym pazurem. Płaszcze Trussardi, pikowane kurtki i inne okrycia wierzchnie nie tylko grzeją, ale także świetnie wyglądają. Czy istnieje coś bardziej eleganckiego niż ekskluzywny płaszcz o doskonałym składzie z przewagą wełny?

Kurtki Trussardi - włoskie wyczucie stylu

Kurtki Trussardi wykonane są z wysokiej jakości materiału ocieplonego lekkim wypełnieniem. Podobnie jak pikowana kamizelka Trussardi, każda kurtka tej marki jest doskonałym rozwiązaniem wiosną i jesienią, gdy gwałtowne zmiany temperatur w ciągu dnia nie należą do rzadkości. Z łatwością zwiniesz okrycie i zmieścisz je w plecaku czy walizce, gdy nie będzie Ci potrzebne. Włoska marka przywiązuje wagę także do praktycznej strony produkowanej odzieży, ale przede wszystkim ? do nienagannego stylu. Trussardi to linia ubrań męskich wywodząca się z domu mody z kilkudziesięcioletnią tradycją. Odzież tej marki jest wyborem dla dynamicznych, silnych i pewnych siebie mężczyzn, którzy świadomie kreują swój styl.

Modne detale

Każdy element garderoby spod igły Trussardi to fantastyczna jakość obszycia i doskonały styl. Detale, takie jak przeszycia, zamki i odblaskowe elementy, dodają kurtkom Trussardi nowoczesności przy jednoczesnym zachowaniu klasycznych, zawsze modnych fasonów. W towarzystwie modnych dodatków, na przykład czapki, szalika czy okularów przeciwsłonecznych, stanowią one podstawę stylowych outfitów. Efekt wow to coś, czego możesz się spodziewać, nosząc odzież wierzchnią opatrzoną charakterystycznym logo z chartem.

pixel