Dodatkowe -20% na wybrane produkty >> Sprawdź!
TOTAL Sunny Sale! >> Sprawdź!

Kąpielówki La Martina

ilość znalezionych towarów: 1

Kąpielówki - na lato czy ?na lata??

Pozornie nie ma łatwiejszego zadania niż wybór kąpielówek - znamy rozmiar, wchodzimy do sklepu, kupujemy pierwsze, które się nam spodobają, i sprawa załatwiona. Nic bardziej błędnego! Moda plażowa zmienia się dynamicznie, co oznacza, że w każdym kolejnym sezonie pojawiają się nowe wzory kąpielówek - w efekcie nasze ulubione kąpielówki, kupione ładnych parę lat temu, mogą już po prostu być passe. Po drugie, zmienia się też nasza sylwetka, a więc nie możemy mieć pewności, że raz nabyte kąpielówki wystarczą nam na wiele sezonów. Warto więc co jakiś czas rozejrzeć się w aktualnych trendach plażowych i zorientować, co nowego pojawiło się na rynku - może się bowiem okazać, że trafimy na kąpielówki, w których będziemy czuć się i wyglądać o niebo lepiej niż w owych ?ulubionych?, co to miały posłużyć nam długie lata...

Jak dobrze dobrać kąpielówki?

Kupując kąpielówki, przede wszystkim zwracajmy uwagę na rozmiar. Za małe będą zbytnio nas uciskać lub powodować odparzenia, a co za tym idzie, dyskomfort, który potrafi zepsuć wakacyjny relaks. Za duże kąpielówki nie będą dobrze trzymały się na ciele i w efekcie możemy czuć się niepewnie, zwłaszcza w wodzie. 

Na rynku dostępnych jest wiele krojów kąpielówek, od bermudów, poprzez szorty, aż do slipów i bokserek. W zależności od tego, czy wolimy luźniejszy, czy bardziej obcisły krój, możemy dobrać takie kąpielówki, w których poczujemy się najlepiej. Istotny jest też materiał, z którego zostały uszyte. Kąpielówki La Martina wykonane są z wysokiej jakości poliestru - dzięki temu szybko schną, nie gniotą się i długo zachowują intensywne kolory.

pixel