Polo damskie Ice Play

ilość znalezionych towarów: 2

Sportowy luz z odrobiną elegancji - to jest to, co najlepiej prezentuje się latem. Każda nieformalna (a nawet taka nieco bardziej oficjalna) okazja stanowi dobry moment na założenie koszulki Polo Ice Play. Klasyczny wzór został potraktowany w niebanalny sposób - przez co ciężko się oprzeć ubraniom tej marki.

Czytaj dalej...

Polo Ice Play - świetny towarzysz na cieplejsze dni

Kiedy żar leje się z nieba, konieczne jest skorzystanie z nieco lżejszej garderoby. Warto wtedy postawić na znany i uwielbiany przez wszystkich krój polo. Możliwość rozpięcia guzika pod szyją oraz zwieńczenie nadającym nieco elegancji kołnierzykiem sprawiają, że jest to doskonały kompromis, który spełni swoją funkcję zarówno na firmowej integracji, jak i podczas szkolnego dnia sportu. Luźnego wyglądu dopełniają pastelowe kolory, a materiał jest zarówno rozciągliwy, jak i wytrzymały. Daje to poczucie wygody, która jest najważniejsza we wszystkich sytuacjach - nawet tych formalnych. W takiej stylizacji można czuć się swobodnie nawet przez cały dzień.

Ubrania Ice Play na co dzień

Wygoda użytkowania i najwyższej jakości materiały sprawiają, że koszulki Polo Ice Play (części włoskiej marki Iceberg) to doskonały wybór na cieplejsze dni (i wieczory). Ubrania są ponadczasowe, a ich styl jest wynikiem kilkudziesięciu lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości garderoby. To sprawia, że ich wytrzymałość rozważać można zarówno jako właściwość fizyczną, jak i zdolność opierania się zmieniającym trendom.

Zapewnij sobie wygodę w każdej sytuacji. Koszulki polo Ice Play to optymalne rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale w wielu sytuacjach.

pixel